Під Києвом загорівся цех паливних брекетів

Під Києвом загорівся цех паливних брекетів

Пожежники взяли ситуацію під контроль.

Велика пожежа на виробництві опалювальних матеріалів налякала жителів Березані на Київщині. На гасіння приїхали навіть бригади сусідньої Баришівки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вогонь спалахнув на території колишнього харчового комбінату, який уже давно не працює. Натомість там є цех паливних брекетів, на даху якого й сталося загоряння. Небезпека полягала в тому, що вогонь міг перекинутися саме на продукцію – тоді пожежа набула б величезного розмаху. Однак рятувальники спрацювали вправно, і вже за годину і 12 хвилин локалізували вогонь. Постраждалих унаслідок лиха немає.

На Київщині спалахнув цех з паливних брикетів

На Київщині спалахнув цех з паливних брикетів

"Імовірно, що трапилося від загоряння котла. Вони сушать брекет цей, димохід нагрівся і загорілася покрівля. Дах сухий – дерево, руберойд. Дуже швидко розгорілося, охопило всю площу даху", - розповів командир рятувальної частини Сергій Геєць. За його словами, на ліквідації вогню працювали дві одиниці техніки з Баришівки, а також допоміжна техніка комунальників.

Це вже не перша масштабна пожежа в Березані цього року. У травні там спалахнув майже кілометр суконної фабрики. Вогнем були охоплені склади, пожежа тривала понад чотири години. Від одного зі складів лишився лише понівечений вогнем метал, а продукція – халати, білизна, ковдри – вигоріла вщент. Ще одне приміщення пошкоджене, решту 8 складів вдалося врятувати.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація