Перекриття, яким вбило будівельницю у Києві, було гнилим

Перекриття, яким вбило будівельницю у Києві, було гнилим

Фото: Вартові.Еспресо

Постраждала і загибла були родичками.

У Києві обвалився дах. Бетонні плити аварійної будівлі впали на людей, які працювали на будівництві. Одна жінка загинула, ще одна в лікарні, йдеться у випуску ТСН.16:45.

Бетонні плити з перекриття даху, який давно прогнив, завалили одразу трьох будівельниць. Опинившись під завалами одна жінка після отриманих травм загинула. Першими травмованих жінок побачив охоронець території зі свого робочого місця. Він викликав швидку та допомагав приваленим бетонним дахом потерпілим. Одну жінку плита накрила повністю з головою. "Перекриття старе, плити старі, тому й не втримали", - каже чоловік. 

Бетонна плита впала на людей у Києві: одна жінка загинула

Бетонна плита впала на людей у Києві: одна жінка загинула

Швидка приїхала швидко. Жінка, яка опинилася в епіцентрі бетонного обвалу, померла дорогою до лікарні у швидкій. За попередньою інформацією, обидві травмовані були родичами -  мати і донька. Від травм загинула матір.

Будівля, в якій  сталася  трагедія, раніше належала СТО, нині там нові орендодавці, за попередньою інформацією, планували реконструкцію. Рятувальники та експерти  на місці з'ясовують причини обвалу. Решту аварійних бетонних плит рятувальникам довелось одразу ж знімати з даху, аби вони не впали ще на когось . 

Власниками аварійної будівлі, за попередньою інформацією, є фірма, яка орендувала офіс  поруч.  Після інциденту на місці їх не виявилось.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація