У столиці сім годин киян заливало водою з аварійної труби на 16-му поверху

Дата публікації
Перегляди
3115
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столиці сім годин киян заливало водою з аварійної труби на 16-му поверху

Жителі будинку майже тиждень скаржилися комунальникам, однак жодної реакції не побачили.

У Києві в одній із багатоповерхівок стався прорив труби на 16-му поверсі. Жителі провели близько семи годин із ганчірками в руках і в спробах стримати воду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сусіди по черзі носили відрами воду з-під труби до квартири, що поруч з проривом. Відро на 10 літрів набирається менше хвилини. "Зранку тут було озеро", - кажуть місцеві жителі. Вода лилася водоспадом по сходах на два поверхи вниз. "Тут просто йшов дощ", - зізнаються кияни.

У столиці мешканці багатоповерхівки 7 годин боролися із наслідками прориву труби

У столиці мешканці багатоповерхівки 7 годин боролися із наслідками прориву труби

Вони стверджують, що капати з труби почало ще шість днів тому. Люди подали кілька заявок про це, однак жодної реакції не дочекалися – у диспетчерській лише підтвердили, що інформацію отримали і передали її до місцевого ЖЕКу. Сантехніку і в ЖЕК подзвонили одразу, як прорвало, але до моменту появи журналістів ніхто в будинок не прийшов. ТСН у ЖЕКу телефоном пообіцяли, що сантехнік буде через 5 хвилин, а затримку пояснили тим, що "він іде з паличкою". Сантехнік прийшов через 30 хвилин і спілкуватися не був налаштований. Прорив він лагодить, надягаючи на трубу металевий хомут. На запитання про те, чи буде міняти аварійну трубу – мовчить.

Вирішення проблеми на шостий день після подачі заявки та через сім годин після прориву мешканців будинку не тішить. "Це вже четвертий хомут на трубі. Її вже давно пора замінити", - кажуть люди. На це в ЖЕКу відповідають: коштів нема. "Ми подаємо на капремонт, а місто приймає рішення", - кажуть там. На зволікання з реагуванням пояснення теж є: "Не вистачає людей, на жаль".

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандал навколо Труби
Дата публікації
Перегляди
3115
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація