Невідомі зірвали виставку Docudays у Києві

Невідомі зірвали виставку Docudays у Києві

Невідомі зірвали виставку Docudays у Києві

Невідомі зривають виставку Docudays / Фото: facebook.com

Вони потопталися по плакатах про права меншин і не покидали приміщення.

У Києві невідомі радикально налаштовані молодики вдерлися на виставку документального кіно Docudays про права інвалідів, сексуальних та національних меншин тощо. Вони позривали плакати про рівність і не виходили із приміщення до приїзду поліції.

Про це повідмляє "Центр інформації про права людини".

Невідомі прийшли до приміщення галереї IZONE о 16:20, їх було близько 20 осіб, переважно підлітки. Хлопці вдерлися до приміщення, зірвали правозахисні плакати про рівність у суспільстві осіб з інвалідністю, національних та сексуальних меншин, осіб з хворобами на ВІЛ тощо. 

Як повідомляє "УП.Життя", один із невідомих пройшовся по плакатах ногами. Вони заявили, що хочуть брати участь у дискусії і не покидали зали. На відео, опублікованому організаторами виставки видно, як хлопці сидять у приміщенні на місцях, передбачених для учасників і гостей.

Подій в Izone перед відкриттям дискусії поширення ультраправих рухів((

Опубліковано Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA 26 березень 2018 р.

Деякий час вхід був заблокований молодиками, однак після приїзду поліції і начальника київських патрульних Юрія Зозулі прохід розблокували. Згодом невідомих вигнали з приміщення, а дискусія продовжилася.

Нагадаємо, 6 березня у Львові активісти заблокували вхід до Оперного театру, де мав відбутися концерт співачки Ірини Білик. Вони тримали в руках плакати, що артистка не хоче публічно визнавати Росію агресором. Вхід для відвідувачів перекрили. Перед оперою розлили свинячу кров та кинули в неї дві троянди. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація