На Майдані десятки людей вийшли на акцію солідарності з білоруським Днем волі

На Майдані десятки людей вийшли на акцію солідарності з білоруським Днем волі

Фото: Радіо Свобода

У Білорусі відзначають 100-річчя проголошення національної держави.

У неділю, 25 березня, у Києві на Майдані Незалежності відбулася акція солідарності з білоруським Днем волі - свята річниці проголошення Білоруської народної республіки.

У заході взяли участь представники білоруської діаспори в Україні та небайдужі українці - загалом близько сотні осіб, повідомляє  Укрінформ.

Учасники акції тримали біло-червоно-білі прапори та іншу символіку БНР, а також прапори України. З Майдану Незалежності вони пройшли до вулиці Грушевського до стадіону "Динамо", де вшанували пам'ять загиблого під час Революції гідності білоруса Михайла Жизневського.

Далі святкування білоруського Дня волі переміститься до скверу "Доброволець" на Троєщині — там відбудеться урочистий захід, присвячений підняттю прапора на честь  білорусів-добровольців в АТО.

Нагадаємо, 25 березня, у Білорусі відзначають День волі – свято до річниці проголошення БНР. У цьому році виповнилося 100 років з дня проголошення республіки. По всій країні, включаючи Мінськ, проходять святкові заходи. Однак, як повідомляє правозахисна організація "Вясна", хоч влада і дала дозвіл на проведення заходів у багатьох містах і селищах, проте вчиняють дії з блокування акцій. Так, правозахисники повідомляють про десятки затриманих активістів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація