В "Охматдиті" викрили завідувачку аптечним складом і медсестер, які привласнили ліки на 8 млн гривень

В "Охматдиті" викрили завідувачку аптечним складом і медсестер, які привласнили ліки на 8 млн гривень

Фото: УНІАН

Прокуратура повідомила усім фігурантам справи про підозру.

Київська місцева прокуратура №10 оголосила про підозру сімом співробітникам Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" за фактами привласнення лікарських засобів в особливо великих розмірах.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

"Завідувачка аптечним складом НДСЛ шляхом зловживання своїм службовим становищем у період з 2012 до 2015 року привласнювала лікарські засоби під приводом видачі їх для відділення лікарні на загальну суму близько 3 млн грн", - розповіли слідчі.

До того ж з’ясувалося, що 6 старших медичних сестер відділень "Охматдиту", які, будучи матеріально відповідальними особами та наділеними повноваженнями щодо можливості отримання, зберігання та контролю препаратів, обернули на власну користь лікарські засоби на загальну суму близько 5 млн грн.

Наразі усім повідомлено про підозру у привласненні майна, завскладу відправили під домашній арешт, питання про обрання  старшим медсестрам запобіжних заходів вирішується, досудове слідство триває.

Нагадаємо, минулого року в "Охматдиті" зіпсувались ліки на мільйон гривень, і їх довелося списати. Медикаменти придбали за бюджетні кошти в рамках міжнародних закупівель, однак через затримки із постачанням препаратів до дитячої лікарні використати встигли лише половину.

В "Охматдиті" зіпсувалась маса життєво необхідних ліків

В "Охматдиті" зіпсувалась маса життєво необхідних ліків

Повʼязані теми:

Наступна публікація