На місці вибуху в Києві були ще підозрілі пакети – очевидець

На місці вибуху в Києві були ще підозрілі пакети – очевидець

Фото: ТСН

Люди досі губляться в здогадах, вибухнув газ в авто, шашки для нелегальної рибалки чи щось іще.

У Києві стався вибух у дворі одного з житлових будинків у спальному районі. Постраждали четверо дітей, які гралися на подвір'ї, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Все сталося біля старої "Волги", яка нерухомо стоїть поблизу вже більше року. Коло авто завжди гралися діти, дорослі навіть не звертали на це уваги, доки не пролунав вибух. Люди вибігли з квартир і спершу не могли навіть зрозуміти, що ж трапилося. "Коли я вискочила, побачила – метушаться люди, діти у крові, хлопчик там лежав без свідомості, найменший, 6 років. Дівчинці, якій горло пробило, 9 років. І двум дівчинкам, по-моєму, по 10-11 років", - розповіла одна з місцевих жительок.

Четверо дітей постраждали під час вибуху в спальному районі Києва

Четверо дітей постраждали під час вибуху в спальному районі Києва

"Швидкі" оперативно евакуювали травмованих дітей, присутні допомагали заносити малечу в машини. Очевидці кажуть, що в машині або біля неї були знайдені ще пакети з вибухівкою, але правоохоронці поки що цього не підтверджують. "Там, окрім цього, ще пакети знайшли. Іще пощастило. Видно, хтось собі – на рибалку чи чого. Ну, але якщо з осколками пакети – яка це рибалка може бути", - міркує один із свідків подій.

Що саме вибухнуло, правоохоронці не поспішають говорити. Вони лише уточнюють, що вибух стався не в самому авто, а біля нього. На місці працюють вибухотехніки, а слідчі дуже сподіваються на розповіді самих постраждалих дітей, аби з’ясувати, що ж саме сталося. Власника "Волги" вже встановили, однак його немає в Києві – спілкуватися з ним будуть поліцейські в одній із областей. А от рідні подіями шоковані та губляться в здогадах, що ж могло вибухнути біля машини.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація