Контролери у перший день роботи з поліцією вполювали 150 безбілетників

Дата публікації
Перегляди
2019
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Контролери у перший день роботи з поліцією вполювали 150 безбілетників

Фото: Київпастранс

З усіх стягнули штраф у 80 гривень.

Автобусний "заєць" має бути спійманий, а контролер - не побитий. Київські транспортники тепер ловлять безбілетників спільно з поліцією. Напередодні схопили за руку аж півтори сотні. З усіх стягли штрафи по 80 гривень, йдеться в ТСН.16.45.

У "Київпастрансі" кажуть, таким чином убивають одразу двох зайців: і виторг трохи зріс, і кондуктори захищені від агресивних пасажирів.

Дуже важко, зайшовши у тролейбус з телекамерою, застукати «зайця». Але дехто не встигає закомпостувати білет. Пасажир відмовляється платити штраф. Та на кінцевій вже чергує поліція.

«Квиток без відмітки компостера недійсний. Ви вчинили правопорушення. За це передбачено штраф», - пояснює поліцейський.

Контролер Ярослав Яремовський шкодує, що він у формі. Уважні безбілетники встигають побачити його з салону і закомпостувати квиток. А бувають іще хитріші.

«Збирають квитки, підписують їх – державні номери бортові. Якщо часто їздять, просто перебирають ці квитки, щоб бачити, з якого салону», - каже контролер.

Київські транспортники взялися ловити безбілетників спільно з поліцією

Київські транспортники взялися ловити безбілетників спільно з поліцією

Пан Ярослав додає, що для спілкування з нечемними пасажирами вивчав не єдиноборства, а психологію. Допомагає. Найбільше «зайців» уранці, в годину пік. За сьогодні вдається вилучили ще два фальшиві квитки - учнівський та проїзний.

Керівники міського транспорту радіють: останнім часом кияни платять краще, а опираються рідше. А от кілька років тому був випадок, коли жінка відкрила сумочку, ніби дістати квиток, а дістала перцевий балончик. У січні цього року троє молодиків агресивно відмовилися сплачувати проїзд на Оболоні. Та від їхнього ножа постраждав пасажир, який вступився за кондуктора. А у квітні безбілетник відлупцював контролера у Львові.

Аби запобігти інцидентам поліційні патрулі допомагають контролерам в кожному районі Києва. Навряд чи вони чергуватимуть вічно. Та бешкетників відлякують.

«Агресія невелика. Але вона закінчується, коли підходимо ми», - кажуть у поліції.  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2019
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація