Локдаун у Києві: Кличко відтермінував початок гідравлічних випробувань на тепломережах

Локдаун у Києві: Кличко відтермінував початок гідравлічних випробувань на тепломережах

Фото: УНІАН

Гідравлічні випробування тепломереж столиця розпочне після 4 травня.

Столична влада відтермінувала початок гідравлічних випробувань на тепломережах, зважаючи на карантинні обмеження, через які багато киян сьогодні працюють дистанційно з дому.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

"Цього року, як і минулого, ми на місяць відтерміновуємо початок гідравлічних випробувань на тепломережах. Хоча зазвичай розпочинали випробування одразу після завершення опалювального сезону. Міська влада зважає на подовження суворих карантинних обмежень, дистанційний режим навчального процесу в школах. Та на те, що багато киян сьогодні працюють дистанційно – з дому. Тому гідравлічні випробування тепломереж місто розпочне після 4 травня", – сказав Кличко.

Мер Києва також повідомив, що місто завершило опалювальний сезон. І на сьогодні від подачі тепла відключили всі житлові будинки.

"Лікарні, дитячі садки та школи відключають за індивідуальними заявками закладів, враховуючи режим їх роботи в період локдауну. Цей опалювальний сезон був ускладнений різкими перепадами температур, що спричиняють пошкодження мереж. Однак, навіть за таких умов, нам вдалося знизити рівень аварійності на 15%. Це – результат системної модернізації тепломереж. За два останніх роки місто оновило 270 км трубопроводів", – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, суворий карантин у Києві подовжили до 30 квітня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація