Власники автопарковок шинами та яйцями змусили чиновника звільнитися

Власники автопарковок шинами та яйцями змусили чиновника звільнитися

Люди бояться, що у них хочуть відібрати бізнес.

Обурені підприємці влаштували народний суд.

Власники столичних автопарковок отримали листи від чиновника, що їхній бізнес  незаконний і потребує нової реєстраціїї.  Люди обурилися, зібралися на мітинг і змусили чиновника  підписати заяву на звільнення. Принесли з собою шини та почали закидати чиновника яйцями.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, зустрічали чиновника більше сотні власників  автопарковок. Люди бояться, що у них хочуть відібрати бізнес.

Заступник директора з питань нічного паркування  хоче пояснити, чому розіслав такі листи. Але на вулиці його не чути. Уже в  кабінеті він  розповів, що мав лише добрі наміри.

"Ті люди, які працюють на цьому ринку – у них немає договору. Ми пропонували їм приїхати та укласти договір та працювати офіційно. Я вибачаюсь, що прийшли листи тому, у кого є договір.", - каже заступник директора.

Народний суд над чиновником влаштували власники автостоянок

Народний суд над чиновником влаштували власники автостоянок

Вибачення підприємці не приймають і питають далі - як власник мережі автостоянок сів у крісло чиновника?  Пан Астахов перед  людьми божиться, що він уже два тижні  не директор.

Директор, який узяв своїм заступником профільного бізнесмена, каже, що не знав про його зацікавленість, та заяву все ж підписує.

Повʼязані теми:

Наступна публікація