У Київраді не буде кнопковдаства через майданівців, а Жовтневий палац досі доводять до ладу

У Київраді не буде кнопковдаства через майданівців, а Жовтневий палац досі доводять до ладу

Євромайданівці розтрощили систему для голосування

 На ремонт Київради загалом необхідно 30 мільйонів гривень.

Люди, що жили під час Євромайдану у будівлі, розтрощили систему для голосування Київради. Купити таку ж дорого, тому вирішено, що депутати голосуватимуть за допомогою планшетів. У такому разі проголосувати ще й за свого сусіда не вдасться. Загалом на відновлення будівлі Київради треба 30 мільйони гривень, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У столичну адміністрацію центральними дверима не зайдеш. Сюди ще не впускають, бо й досі зіпсовані турнікети. Ремонт ведеться вище. Поблизу колонної зали засклили шматок коридору, щоб люди бачили, як працюють чиновники. Щоб усе у будівлі відремонтувати, треба 30 мільйонів гривень. Поки на ремонт витратили 4.

У сесійній залі - розтрощена система для голосування. Щоб закупити таку ж, треба біля 15 мільйонів гривень. Це - дорого, тому вирішили столичних обранців оснастити планшетами. Організація планшетного голосування коштує біля 4 мільйонів гривень. Голосуватимуть уже тут за попередніми планами наприкінці осені.

Досі невідомо, коли до ладу приведуть Жовтневий палац. Після "Беркуту" тут не зачиняються жодні двері. У гардеробі - поцвілілий паркет, бо тут була кухня для активістів. На стелі - залишки життєдіяльності. Ремонт роблять за власні кошти та власними руками учасники творчих колективів.

Жовтневий палац підпорядкований Федерації профспілок, у яких взагалі спалений будинок, тому коштами на відновлення вона не допомагає. Зала для проведення заходів залишилася ціла, але немає коштів, щоб заплатити за світло.

Наоптимістичніша ситуація в Українському домі - тут здирають рекламний банер, бо не соромно показати фасад, який уже посклили і вимили.

Нагадаємо, що мітингувальники захопили мерію 1 грудня 2013 року

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

У Київраді не буде кнопкодавства

У Київраді не буде кнопкодавства

Повʼязані теми:

Наступна публікація