У сина Пшонки забрали величезні лісові угіддя під Києвом, де він побудував лазню та басейн

У сина Пшонки забрали величезні лісові угіддя під Києвом, де він побудував лазню та басейн

"Укрмістобудпроект" пов'язують з сином екс-Генпрокурора України / Фото: УНІАН

У державну власність повернули 15 тисяч га землі.

Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури області щодо розірвання договору оренди та повернення державі мисливських угідь загальною площею 15 тисяч гектарів.

Прес-служба прокуратури повідомила,  що в 2011 році лісова ділянка у Фастівському районі Київської області була передана в оренду на 25 років ТОВ "Укрмістобудпроект". На території мисливських угідь знаходиться незавершена будівля, лазня з басейном та котельня.

Згідно законодавства, користувачі мисливських угідь мають право лише за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на території необхідні будівлі та споруди. Проте, документи на початок або виконання будівельних та інших робіт у підприємства відсутні."Тобто, всупереч вимогам закону орендар без дозволу постійного землекористувача ДП "Фастівське лісове господарство" пошкодив лісові насадження та почав будівництво капітальних споруд з об'єктами відпочинку", - зазначили у прокуратурі.

Зазначимо, що  "Укрмістобудпроект" пов'язують з сином екс-Генпрокурора України Пшонки, тому ще недавно цими лісовими угіддями користувався Артем Пшонка.

Нагадаємо, син Пшонки при Януковичі керував тіньовою Генпрокуратурою і заробив на ній мільярди.

Повʼязані теми:

Наступна публікація