У Києві здорожчає проїзд у машрутках

У Києві здорожчає проїзд у машрутках

Фото: УНІАН

Нові тарифи запровадять від 21 січня.

У суботу, 21 січня, у Києві на одну гривню здорожчає проїзд у маршрутках – до 5, 6 чи 7 грн залежно від маршруту. Це стосується лише приватних перевізників. Ціни в комунальному транспорті залишаться стабільними.

Відповідні оголошення про підвищення вартості проїзду приватні перевізники почепили в салонах маршруток, пише "Сегодня".

"Основні причини, які сприяли збільшенню вартості проїзду, - це підвищення мінімальної зарплати (до 3,2 тис. грн від 1 січня 2017-го), подорожчання пального і вимога міськвлади проводити заміну автопарку, закуповувати екологічно чистий транспорт не нижче стандарту Євро-4. Це змушує нас брати кредити, які потрібно виплачувати", - прокоментував один зі столичних перевізників.

Зазначимо, що перед Новим роком один із перевізників підвищив тариф до 8 грн. Пасажири просто не сідали в його транспорт, тому він був змушений зменшити ціну на гривню – до 7 грн.

У комунальній службі перевезень кажуть, що від 21 січня проїзд дорожчає на 1 грн у всіх приватних маршрутках Києва, крім тих, які вже збільшили тарифи раніше.

"Це пов'язано з підняттям мінімальної зарплати. З перевізниками були проведені переговори на рівні керівництва міста. Прийнято спільне рішення, що з суботи подорожчає проїзд у всіх маршрутках на одну гривню. Тобто, якщо раніше за проїзд брали 4, 5, 6 гривень, тепер він стане 5, 6, 7 гривень ", - розповів начальник комунальної служби перевезень КМДА Сергій Савтирь.

У комунальному підприємстві "Київпастранс" запевнили, що вартість проїзду в їхніх автобусах на 39 маршрутах поки дорожчати не буде. Водночас експерти переконані, що зі старими тарифами вони протримаються не більше двох тижнів.

Нагадаємо, в Україні почнуть впроваджувати електронні квитки в транспорті.

Повʼязані теми:

Наступна публікація