У Києві пожильці готельного комплексу відкрили вогонь по охороні

Затримані мали чималий запас зброї.

У ніч на 4 серпня в одному зі столичних готельних комплексів на проспекті Перемоги стався конфлікт з застосуванням зброї між мешканцями готелю та охороною.

Попередньо встановлено, що між охоронцем готельного комплексу та двома його жителями виник конфлікт, який згодом переріс у сутичку. З'ясування стосунків між чоловіками продовжилося біля будинку пожильців на території комплексу. Один з учасників конфлікту вийшов з помешкання з автоматичною зброєю та здійснив кілька неприцільних пострілів у бік охоронців. На щастя, ніхто не постраждав.

Внаслідок інциденту 32-річного охоронця готельного комплексу госпіталізовано до лікарняного закладу з попереднім діагнозом перелом руки.

За підозрою в скоєнні кримінального правопорушення затримано двох чоловіків, 1973 та 1976 років народження. У одного з них вилучено мисливський карабін АКМ МП, на який він мав дозвіл на зберігання, з явними ознаками переробки для стрільби бойовими набоями.

Окрім цього у будинку, де підозрювані проживали вже майже рік, правоохоронці вилучили ще й велику кількість набоїв різного калібру, два предмети, зовні схожі на гранати, 2 карабіни СКС, магазин до АК, споряджений набоями, 6 штик-ножів, 2 пістолети різних марок, пусковий пристрій до РПГ-26, 5 радіостанцій (2 автомобільні та 3 переносні), 4 капсулі-детонатори, 2 димові гранати, пневматичну гвинтівку без маркування, сигнальну ракету.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України "Хуліганство".

Повʼязані теми:

Наступна публікація