У Києві на Лісовому масиві скасували всі маршрутки

У Києві на Лісовому масиві скасували всі маршрутки

Закриті маршрути №№240, 241 і 246 на Лісовому масиві

Всього планується закрити маршрутні таксі на семи напрямках.

У Києві на Лісовому масиві з 1 березня скасували всі маршрутні таксі. За словами голови Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Євгена Водовозова, надалі планується скасувати їх ще на шести напрямках.

"Буквально з сьогоднішнього дня на житловому масиві "Лісовий" ми закрили вже усі маршрутні таксі, і там ходять виключно автобуси і тролейбуси КП "Київпастранс", виконують роботу на великих і надвеликих автобусах зі зручним доступом для інвалідів", - заявив Водовозов.

За його словами, Київ за останні роки значно оновив склад рухомого комунального громадського транспорту.

"Це дає можливість припинити необґрунтоване дублювання", - підкреслив Водовозов.

З сьогоднішнього дня закриті маршрути маршрутних таксі №№240, 241 і 246 на Лісовому масиві і одночасно збільшена кількість рухомого складу на автобусних маршрутах №№33, 81, відновлений автобусний маршрут №18 у Дарницькому районі.

Всього планується закрити маршрутні таксі на семи напрямках: крім Лісового, ще на житломасивах Виноградар, Оболонь, вулиці Бориспільській; на маршрутах: станція метро "Святошин" - житловий масив "Борщагівка", вул. Волгоградська - станція метро "Палац спорту", проспект Свободи - станція метро "Лук'янівська".

Повʼязані теми:

Наступна публікація