Під Києвом знайшли склад елітних авто, що нібито належать сину Януковича

Під Києвом знайшли склад елітних авто, що нібито належать сину Януковича

Під Києвом виявили розкішний автопарк

Усього активісти "Правого сектора" знайшли 12 автівок представницького класу.

Дванадцять автівок вартістю щонайменше у 2 млн дол. активісти "Правого сектора" знайшли на складах під Києвом, йдеться в сюжеті ТСН.

Авто з'явилися за 38 км від столиці, і тепер перебувають під їхньою надійною охороною. Активісти стверждують - машини належать молодшому сину Віктора Януковича. 

Автопарк дорогих автомобілів знайшли на приватному складі у Гостомелі. 

Усі машини накриті поліетиленовою плівкою. Активісти її зривають і демонструють автомобілі журналістам. Ексклюзивний броньований позашляховик, який почали випускати усього шість років тому - Knight XV.

Його вартість майже 700 тис. дол. Для безпеки пасажирів машина по всьому периметру обладнана протизривною системою і системою виявлення бомб.

Пікап International - один із найбільших пікапів у світі. Три роки тому саме на цій автівці Віктор Янукович-молодший з'являвся на чемпіонат України з дрифту. Його вартість сягає 130 тис. дол.

Тоді ж Януковича-молодшого супроводжувала ще одна дорога автівка, ідентична знайденій на складі - "Мерседес" класу "кабріолет". Вартість - майже 150 тис. дол. Керівник "Правого сектора" Київської області Ігор Мазур каже, що усі ці автомобілі з'явилися там учора вночі.

Активісти «Правого сектору» знайшли покинутий склад ексклюзивних авто

Активісти «Правого сектору» знайшли покинутий склад ексклюзивних авто

"Є свідки нічних подій, що вони вчора сюди заїжджали. Це може бути автопарк Януковича-молодшого. На таких машинах брати участь у різних раллі можна", - зазначив Мазур.

Лише одна машина з номерними знаками. У деяких на лобовому склі є страхові поліси. У "Правому секторі" припускають, що, швидше за все, до прибуття на склад автівки були з номерами, а вже після приїзду на місце їх познімали.

Машини активісти обшукали, і в кузові пікапа знайшли зібрані докупи номерні знаки. Чи належали вони саме цим автомобілям - невідомо. Але номери майже однакові, різниця тільки в останніх літерах. Це свідчить про те, що номери були на автівках мінімум з одного кортежу, вважають у "Правому секторі".

Увесь час розкішний автопарк охороняв лише один чоловік. Активісти "Правого сектора" кажуть - тепер ці автівки під їхнім контролем.

Кореспонденти ТСН Тетяна Боковня, Станіслав Ясинський

Повʼязані теми:

Наступна публікація