Загиблих силовиків не привозять до столичних моргів, щоб уникнути сутичок із родичами майданівців

Дата публікації
Перегляди
7248
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Загиблих силовиків не привозять до столичних моргів, щоб уникнути сутичок із родичами майданівців

На Майдані загинуло 16 силовиків та 61 протестувальник / Фото: Reuters

У морзі на Оранжерейній чекають на нові тіла і сьогодні.

Cімдесят сім людей загинуло у боях в Україні. Це - офіційна цифра. З них - 16 силовиків, 61 людина - це протестувальники. За неофіційними ж даними жертв є набагато більше. Столичні морги переповнені, - йдеться в спецвипуску ТСН.

Від ранку вузька вулиця Оранжерейна була заблокована. Десятки карет швидкої допомоги та автівки родичів загиблих вишукувалися у воріт центрального моргу. Працівники ритуальних служб кажуть, що такого тут ще не бачили. Тут 55 загиблих за дві доби. Три тіла – досі не упізнані. Тіла звозять з Михайлівського собору та 17-ої лікарні столиці.

У морзі не на камеру зізнаються, що з 16 загиблих силовиків тут одиниці. Їх звозять до військових шпиталів, аби уникнути сутичок між рідними.

Наймолодшою жертвою кривавих подій став 17-річний Назар Войтович із Львівщини. Він простояв на Майдані лише дві години. Його не стало через кулю в живіт.

Освітлювач театру Івана Франка Андрій Мовчан розносив чай та допомагав медчастині. Востаннє побачити колегу зібралась ледь не вся театральна трупа.

На Оранжерейній час вимірюється людськими історіями. Чергова карета швидкої – це нова історія. Жодної плутанини. Тут постійно чатують активісти та волонтери. Списки оновлюють. Родичів доправляють.

В морг на вулиці Петра Запорожця доправили 12 загиблих. Упізнали - 10, серед них і громадянин Грузії.

У морзі на Оранжерейній на нові тіла чекають і завтра. Наразі епіцентр – Будинок профспілок, який ледь не вщент згорів напередодні і там продовжують знаходити тіла загиблих.

Нагадаємо, що убитих майданівців ховають під вигуки "Слава Україні! Героям слава!"

Кореспондент ТСН Єгор Гордєєв.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7248
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація