Мешканців Подолу кличуть на суботник до Синього озера

Дата публікації
Перегляди
1469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мешканців Подолу кличуть на суботник до Синього озера

Синє озеро приберуть / Фото: biathlon-ua.org

"Врятоване" Синє озеро перетворилося на звалище.

Судовий розгляд справи Синього озера, розташованого на пр. Правди в Подільському районі Києва, почалося після того, як ситуацію навколо водойми взяв на контроль голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Про це в інтерв'ю газеті "Факти" заявив почесний голова громадської організації "Право киян" Валерій Миронов.

"Наша громадська організація стала займатися вирішенням проблеми Синього озера давно. Юристи "Права киян" вели листування з різними інстанціями, активісти організовували на берегах озера "Подольскі вечорниці", щоб привернути увагу громадськості до долі озера. На початку осені зібрали підписи жителів Подільського району і звернулися з листом до голови Київської міської держадміністрації Олександру Попову. Саме завдяки його втручанню справа зрушила з мертвої точки. Документи були передані в прокуратуру, потім - в суд. І в результаті в найкоротші, як для нашої бюрократичної системи, терміни було винесено рішення про розірвання договору з орендарем", - сказав Миронов.

16 га землі на проспекті Правди в Подільському районі Києва, де розташована Синє озеро, ще в 2007 році за рішенням Київради були віддані в оренду ТОВ "Каштанове місто" на 25 років. Забудовник планував побудувати на берегах озера культурно-рекреаційний комплекс. Але, ймовірно, у зв'язку з кризою відклав ці плани. В результаті берега озера перетворилися на звалище побутових відходів, пише газета.

У минулу п'ятницю Київський апеляційний суд підтвердив рішення Господарського суду столиці про повернення озера Синього у власність міста. Рішення суду набрало чинності одразу після оголошення. 12 квітня 2013 року Київський апеляційний суд підтвердив рішення Господарського суду столиці про повернення озера Синього у власність міста. Рішення суду набрало чинності відразу після оголошення.

На сьогоднішній день актуальною залишається проблема благоустрою цього улюбленого місця відпочинку киян. "Думаю, багато жителів Подільського району підтримають ініціативу Олександра Попова і вийдуть на суботники. Але мало навести порядок, його треба підтримувати постійно. Упорядкувати зону відпочинку, зробити її комфортною для відпочинку киян", - заявив у своєму інтерв'ю лідер ГО "Право киян".

Дата публікації
Перегляди
1469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація