Майданівці пікетували СБУ та Генпрокуратуру

Майданівці пікетували СБУ та Генпрокуратуру

Українці продовжують пікетувати різноманітні органи влади / Фото: acebook.com/andriy.parubiy

Активісти домоглися зустрічі з заступником Пшонки.

Силові відомства в облозі. Євромайданівці влаштували пікети під стінами СБУ та Генпрокуратури, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У перших вимагали розібратися із "сепаратистськими заявами" кримського парламенту. Та уважніше поставитися до проблеми викрадення активістів, а заразом і зупинити переслідування протестувальників.

Близько тисячі людей мітингували на тротуарі, тож рух коло СБУ не перекривали.

Під Генпрокуратурою активістів було значно менше – лише 4 десятки людей. Вони вимагали зустрічі із генпрокурором. Її не вийшло, бо Віктор Пшонка напередодні пішов у відпустку. Тому спілкувалися люди із його заступником.

Говорили про затриманих за участь у безладах на Грушевського. Вимагали їхнього звільнення з-під варти.

"Прокуратура, виявляється, не знає про безліч порушень, допущених у ході досудового слідства. Для них це велика новина, що травмовані люди. Пообіцяли, що обов'язково розберуться", - прокоментувала розмову адвокат затриманих активістів Олена Сказко.

"Нині більше 250 осіб знаходиться під слідством. Йдеться про активних учасників масових заворушень та порушення громадського порядку. Нині є добра воля процесуальних керівників. І більш ніж 70 особам змінено міру запобіжного заходу з перебування за ґратами на альтернативну", - доповіла представник прес-служби Генпрокуратури Дарія Полякова.

Раніше повідомлялося, що активісти пікетували представництво ЄС з гаслом "Ні розуму, ні честі, ні совісті".

Повʼязані теми:

Наступна публікація