Подовження арешту адвоката Дзиндзі будуть оскаржувати через "грубі порушення"

Подовження арешту адвоката Дзиндзі будуть оскаржувати через "грубі порушення"

Адвокати невдоволені рішенням суду

Адвокат Дзиндзі ще місяць проведе за ґратами.

Ще 30 діб за ґратами проведе адвокат Віктор Смалій. Дніпровський районний суд Києва продовжив йому арешт до 7 березня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Смалія звинувачують у замаху на життя судді Шевченківського суду під час засідання у справі активіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзиндзі.

На судовому засіданні телевізійну зйомку не дозволили, навіть при оголошенні ухвали.

Захисники Смалія кажуть, що судове засідання пройшло з порушенням законодавства. На засідання потерпілий суддя не з'явився. А під час слухання мали розглянути лише питання підсудності – тобто, який саме суд Києва розглядатиме справу Смалія по суті.

"Грубі порушення свідчать про те, що сьогодні був намір змінити запобіжний захід і на цьому поставити крапку. Ми будемо це оскаржувати", - твердить юрист Аліса Дорога.

На думку адвокатів, поки не вирішене питання підсудності, розглядати зміну запобіжного заходу було завчасним. Інакшої думки дотримується сторона обвинувачення.

"Оскільки прокуратура Дніпровського району здійснює процесуальне розслідування, тому ми звертаємось до цього суду з такими питаннями", - пояснила речник прокуратури Ганна Кіщак.

Як уже повідомлялося, адвоката активіста Андрія Дзіндзі залишили під арештом ще на місяць.

Дніпровський районний суд Києва продовжив арешт Смалію

Дніпровський районний суд Києва продовжив арешт Смалію

Повʼязані теми:

Наступна публікація