Гаряча вода та опалення – відтепер в Особистому кабінеті Новини компаній

Гаряча вода та опалення – відтепер в Особистому кабінеті

Новий Особистий кабінет по гарячій воді та опалення буде діяти одночасно з уже популярним Особистим кабінетом електроенергії.

Компанія КИЇВЕНЕРГО відкрила на своєму сайті новий безкоштовний веб-сервіс – Особистий кабінет з гарячої води та опалення, завдяки якому можна отримати доступ до інформації щодо розрахунків за послуги, пов'язані з теплопостачанням.

Новий Особистий кабінет з гарячої води та опалення діятиме одночасно з уже популярним Особистим кабінетом з електроенергії, в якому на сьогоднішній день зареєстровано майже 390 тис. клієнтів. Оскільки алгоритми обліку та розрахунку за спожиті послуги електро- та теплопостачання різняться, об'єднати їх у єдину систему наразі немає технічної можливості. Тому потрібно реєструватися окремо у Особистому кабінеті з електроенергії та у Особистому кабінеті з гарячої води та опалення.

Користувачі Особистого кабінету з гарячої води та опалення можуть:

  • передавати показання квартирних лічильників гарячої води та тепла впродовж останнього тижня кожного місяця. Завдяки цьому клієнти наступного місяця отримають не порожній бланк квитанції для самостійного заповнення, а готові до сплати платіжки, що формуються на підставі фактичних показань квартирних лічильників (які повідомив клієнт), діючих тарифів, а також з урахуванням наявних пільг або субсидій;
  • побачити нарахування, що здійснюються за особовим рахунком;
  • проконтролювати, чи надійшли сплачені кошти;
  • сплатити за гарячу воду та опалення через інтернет.

Надалі функціональність сервісу розширюватиметься. З'являться нові корисні можливості.

Дуже важливо повідомляти до КИЇВЕНЕРГО фактичні показання  квартирних лічильників води та тепла. Робити це потрібно впродовж останнього тижня кожного місяця. На підставі цих показань в наступному місяці буде розраховано та зазначено в рахунку суму до сплати за послуги. Повідомляти показання можна не тільки через Особистий кабінет. На сторінці для входу до Особистого кабінету залишається доступною функція передавання показань без реєстрації. Зауважимо, що можливість передати показання не діє у перший тиждень місяця. У цей час систему задіють для "закриття" попереднього місяця, тобто підсумкових розрахунків та формування рахунків на сплату.

Щоб зареєструватися в Особистому кабінеті КИЇВЕНЕРГО з гарячої води та опалення знадобиться декілька хвилин. Спочатку потрібно зареєструватися у системі, створивши обліковий запис (для цього знадобиться діюча електронна адресу та номер телефону). Увійшовши до Особистого кабінету потрібно "підключити" свій особовий рахунок, тобто підтвердити право на перегляд інформації за цим особовим рахунком. Для цього необхідно знати номер свого особового рахунка та останню суму, яку було сплачено за гарячу воду або опалення за рахунками від КИЇВЕНЕРГО. "Підключити" можна один або декілька особистих рахунків. Після одноразової авторизації доступ до них зберігається постійно.

Передати показання або зареєструватися/зайти до Особистого кабінету можна на сайті www.kyivenergo.ua у розділі "Для дому-теплоенергія".

Наступна публікація