Киянам у красивих обгортках продають зіпсовані спекою молоко, рибу та м'ясо

Киянам у красивих обгортках продають зіпсовані спекою молоко, рибу та м'ясо

Фото: ВКонтакте/Ірина Золотарева

Дехто свідомо купує прострочені продукти, бо вони дешевші.

Молоко, м'ясо та риба – продукти, що найшвидше псуються у спеку. Знімальна группа пройшлася столичними магазинами і знайшла чимало зіпсованого товару, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Завантажений до гори кошик з молочкою просто серед торгової зали чекає на покупців, котрі хочуть заощадити. Максим показує зовсім розм'якле масло. "Це товар уже точно неліквід, він давно має бути списаний". Жодної небезпеки від зіпсованого товару Галина Григорівна не бачить. Із такого зазвичай готує випічку, але для онуків взяла молоко з холодильника.

Біля прилавка з рибою – лише камери. Покупців відлякують і ціна, і спека, яка швидко псує товар. "Зараз люди всім цікавляться. Строками, звідки отримуємо, як іде реалізація. Зараз люди дуже грамотні, підковані завдяки телебаченню", - визнає продавчиня. Ми показуємо їй розірвану упаковку купленого за кілька хвилин до цього лосося, що геть розлізся. Продавчиня виправдовується: це нашкодили недобросовісні покупці. "Є люди не дуже коректні. Людина розриває, дивиться і так некрасиво кладе назад у вітрину", - каже вона.

Навіть те, що гарно запаковане, може виявитися зіпсованим. У сусідньому супермаркеті активісти закупили просрочене завчасно. У торбинці риба, маринована курка і сосиски. І це лише асортимент, який вдалося перевірити. Директор магазину не йме віри, що у нього таке продають. Але після ретельного обстеження стікерів – стає значно м'якшим. "Це людський фактор. Чому так сталося – ми будемо розбиратися", - запевняє він. Під телевізійними камерами гроші за зіпсовані товари віддають без проблем. І обіцяють, що повернутий непотріб на прилавок уже не повернеться.

Раніше у травні в Україні обвалилися ціни на овочіОднак у черги по вітаміни покупці не квапилися. Одні чекали ще менших цін. Інші – боялися небезпечних нітратів у перших овочах.

Кореспондент ТСН Наталія Ярмола

На прилавках столичних магазинів можна натрапити на зіпсовані спекою продукти

На прилавках столичних магазинів можна натрапити на зіпсовані спекою продукти

Повʼязані теми:

Наступна публікація