Автомайдан пробився крізь "Камаз" до маєтку Пшонки і налякав маленьке кошеня

Автомайдан пробився крізь "Камаз" до маєтку Пшонки і налякав маленьке кошеня

Будинок Пшонки витримав атаку автомайданівців

Тваринка була єдиною істотою, котра вийшла з будинку назустріч активістам.

Пікетувати будинок генерального прокурора Віктора Пшонки їздили кілька десятків автомобілів з активістами автомайдану. Зібравшись у центрі Києва, вони вирушили в село, де живе генпрокурор, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заїхати у вуличку, де стоїть його дім, змогли не відразу – дорогу перегородив "Камаз". Пікетувальники пробували відтягти його, прив'язавши канати до днища вантажівки, але авто з місця не зрушило.

На 5-й хвилині "Камаз" таки піддався. Його відкотили на кілька метрів й автівки пікетників прорвалися до будинку генпрокурора.

Активісти заходились обклеювати паркан портретами побитої Тетяни Чорновол, обписали його, замалювали фарбою камери спостереження і будку охорони.

"Ми вимагаємо, щоб Пшонка залишив свою посаду, оскільки не відбулося ніяких розслідувань у справі побиття 30 числа", - кажуть активісти.

Люди стукали у ворота і закликали головного прокурора вийти до них. За півгодини галасу біля прокурорського особняка з подвір'я до людей вийшов лише маленький білий котик, але хутко повернувся назад.

Раніше вже повідомлялося, що автомайдан приїхав до будинку Пшонки. Але дорога заблокована КамАЗами.

Автоактивісти пікетували будинок генерального прокурора Пшонки

Автоактивісти пікетували будинок генерального прокурора Пшонки

Повʼязані теми:

Наступна публікація