Кличко оприлюднив відео візиту силовиків до його будинку

Кличко оприлюднив відео візиту силовиків до його будинку

Фото: скриншот з відео

Мер Києва зазначив, що версія про якусь масштабну операцію проти контрабандистів виглядає непереконливою.

Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив відео візиту силовиків до нього додому.

"Друзі! Короткий відеоогляд про те, як загін екіпірованих силовиків, нібито, не до мене приходив сьогодні вранці. Але, у двері, поки я був на тренуванні, дзвонили мені. І моїй сусідці навпроти теж", - зазначив Кличко у дописі під відео у Facebook.

Тому, за словами мера, версія про якусь масштабну операцію проти контрабандистів, що, нібито, мешкають двома поверхами нижче у його під'їзді, виглядає непереконливою.

"Ретельніше якось треба...", - іронізує він.

 

Друзі! Короткий відеоогляд про те, як загін екіпірованих силовиків, нібито, не до мене приходив сьогодні вранці:) Але, в двері, поки я був на тренуванні, дзвонили мені. І моїй сусідці навпроти теж. Тому версія про якусь масштабну операцію проти контрабандистів, що, нібито, мешкають двома поверхами нижче в моєму під"їзді, виглядає непереконливою. Ретельніше якось треба...

Опубліковано Віталієм Кличком Вівторок, 18 травня 2021 р.

Нагадаємо, 18 травня Віталій Кличко заявив, що до нього у двері "ломились" правохоронці. Згодом в СБУ заявили, що "жодного стосунку до пана Кличка це не має", а силовики проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів. Вони відбуваються одразу в кількох локаціях, в тому числі і в будинку, де проживає мер столиці.

Зазначимо, що 16 травня Кличко повідомив, що вимагає від правоохоронців звіту щодо статусу справ, документи щодо яких Київська міська державна адміністрація передавала за результатами аудитів.

Читайте також: 

Новини України: правоохоронці зі зброєю прийшли до будинку, де мешкає Віталій Кличко

Новини України: правоохоронці зі зброєю прийшли до будинку, де мешкає Віталій Кличко

Повʼязані теми:

Наступна публікація