"Ми стали заручниками політичного тиску на міську владу": у Київському метро прокоментували обшуки

"Ми стали заручниками політичного тиску на міську владу": у Київському метро прокоментували обшуки

Фото: Київський метрополітен

Наголошується, що київське метро відкрите до співпраці та підтримує нульову толерантність до корупції.

У Київському метрополітені прокоментували обшуки і перевірки.

Відповідна заява з'явилася на сайті столичного метро.

"Останній тиждень структурні підрозділи Київської міської адміністрації та багато комунальних підприємств стали заручниками політичного тиску на міську владу, - йдеться у дописі.- Минулого четверга, 13 травня, представники Київської міської прокуратури та головного управління Державної фіскальної служби України провели обшуки у адміністрації Київського метрополітену. Запити стосувалися діяльності ПАТ “Київметробуд” щодо будівництва метро на Виноградар. Зокрема запитувалися договірні документи з ТОВ “Емпоріум бетон”, ТОВ “Скайбуд”, ТОВ “Завод автоштамп”, ТОВ “Максісофт” та інші".

Зазначається, що Київський метрополітен не має договірних відносин з вказаними компаніями. За законодавством України, юридичні особи не несуть відповідальність за діяльність третіх осіб, не впливають та не регламентують їхні взаємовідносини. 

Водночас представникам міської прокуратури та ГУ ДФС було надано копії договорів між КП “Київський метрополітен” та ПАТ “Київметробуд”. Навіть ті, що надавалася за запитами раніше.

"Наголошуємо, що Київський метрополітен відкритий до співпраці та підтримує нульову толерантність до корупції. Підприємство проходить всі передбачені законодавством планові та позапланові перевірки та аудити. Надає безперешкодний доступ до всіх приміщень. Звітність публікується на сайті метрополітену", - йдеться у коментарі.

Нагадаємо, 18 травня Віталій Кличко заявив, що до нього у двері "ломились" правохоронці. Згодом в СБУ заявили, що "жодного стосунку до пана Кличка це не має", а силовики проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів. Вони відбуваються одразу в кількох локаціях, в тому числі і в будинку, де проживає мер столиці.

Зазначимо, що 16 травня Кличко повідомив, що вимагає від правоохоронців звіту щодо статусу справ, документи щодо яких Київська міська державна адміністрація передавала за результатами аудитів.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація