"Жодного стосунку до пана Кличка це не має": в СБУ прокоментували обшуки у будинку мера Києва

"Жодного стосунку до пана Кличка це не має": в СБУ прокоментували обшуки у будинку мера Києва

Фото: СБУ

Силовики проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів.

Співробітники Служби безпеки України проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів, вони відбуваються, в тому числі, і в будинку, де живе мер Києва Віталій Кличко.

Про це повідомив спікер СБУ Артем Дехтяренко у коментарі "Укрінформу".

"Співробітники Головного управління Служби безпеки по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, із залученням спецпідрозділу ЦСО "А", проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів. Вони відбуваються відразу в кількох локаціях, в тому числі і в будинку, де проживає Віталій Кличко. Деталі цієї спецоперації ми повідомимо згодом. Жодного стосунку до самого пана Кличка обшуки не мають», - наголосив речник.

Водночас сам Кличко повідомив у Тelegram, що обшуки правоохоронців проводилися не в нього, а двома поверхами нижче.

"Детективні" події навколо міської влади розгортаються дедалі абсурдніше! Сьогодні вранці, десь о 7-ій годині, коли я пішов на тренування, в під’їзд зайшла група озброєних і в шоломах правоохоронців, які перебували там, поки я тренувався. Коли я прийшов додому, підіймаючись сходами, побачив групу правоохоронців... На моє запитання, що відбувається, вони відповіли, що прийшли, нібито, у квартиру двома поверхами нижче моєї. Начебто, ця квартира здається, і в них запитання до орендарів", - повідомив Кличко.

Водночас він зауважив, що камера відеоспостеження, яка встановлена на його поверсі, зафіксувала, що ці люди підіймалися на його поверх і дзвонили та стукали в двері квартири Кличка.

"Помилка? Я не думаю. Безпрецедентний тиск на міську владу триває, такого не було навіть за часів Януковича. І за такі незаконні дії і їх режисерам, і виконавцям доведеться відповідати за законом!" - додав він.

Новини України: правоохоронці зі зброєю прийшли до будинку, де мешкає Віталій Кличко

Новини України: правоохоронці зі зброєю прийшли до будинку, де мешкає Віталій Кличко

Раніше Віталій Кличко заявив, що до нього у двері "ломились" правохоронці. 

Зазначимо, 16 травня Кличко повідомив, що вимагає від правоохоронців звіту щодо статусу справ, документи щодо яких Київська міська державна адміністрація передавала за результатами аудитів.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація