Киян обурив "цвинтар" на ґанку ресторану у центрі столиці

Киян обурив "цвинтар" на ґанку ресторану у центрі столиці

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Таким чином у закладі підготувались до Геловіну.

Численні заклади, як приватні, так і державні, готуються до Геловіну, хоча його святкуватимуть лише за кілька днів - 31 жовтня.

Один з ресторанів Києва на вулиці Шота Руставелі зробив на своєму ґанку імпровізований цвинтар – поставили хрести та "меморіальну табличку" з надписом: "Не всі курки повернулись зі спецзавдання".

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Містян такий креатив здебільшого обурив, передає кореспондент ТСН. Кияни зазначають, що натуралістичність хрестів навіває не найкращі почуття. Крім того, дорікають закладу надписом на табличці. У соцмережах пишуть, що у країні, де з реальних спецзавдань не повертаються бійці, такі жарти недоречні.

У закладі повідомили, що ця композиція на ґанку продовжує геловінський декор усередині ресторану, а після свята хрести приберуть, передає канал "112 Україна".

Зазначимо, що кореспондент ТСН побувала в різних закладах та установах столиці, і була здивована, як масово цього року Геловін святкують українці. Павутинням та гарбузами прикрасилась навіть КМДА, а у школах та дитсадках влаштовують тематичні свята.

Геловін у КМДА / Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Геловін у КМДА / Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Подробиці дивіться у випуску новин ТСН.12:00 у репортажі Наталі Нагорної

Повʼязані теми:

Наступна публікація