Центр Києва знову стоїть у заторах

Центр Києва знову стоїть у заторах

Фото: УНІАН

На частині проїжджої частини вулиці Грушевського мітингують за політичну реформу.

Поліція заявляє, що не має повноважень звільняти столичну вулицю Грушевського для проїзду: на ній наразі зібралися мітингувальники з наметами, які вимагають від влади провести політичну реформу.

Відповідно, рух вулицями довкола дещо ускладнився. Зокрема, спостерігаються затори на бульварі Лесі Українки у напрямку центру, вулицях Алмазова, Коновальця, Мазепи, алеї Героїв Крут, провулку Бутишева, Парковій алеї.

Традиційно у напрямку центру стоять мости Метро та Патона. Також затори чекають на водіїв на Набережному шосе та вулиці Набережно-Рибальській.

Нагадаємо, від 17 жовтня в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями, між ними та демонстрантами час від часу виникали сутички.

Мітингувальники вимагають зміни виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Увечері демонстранти розійшлися, але біля Верховної Ради залишилися намети з "оргкомітетом" мітингу.

Організатори мітингу заявляють, що їхня акція була результативною і закликають своїх прибічників продовжити її у четвер, 19 жовтня.

Мітингувальники залишились ночувати біля ВР

Мітингувальники залишились ночувати біля ВР

Повʼязані теми:

Наступна публікація