ЗМІ розповіли, де відкриються магазини IKEA в Києві

Дата публікації
Перегляди
4768
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЗМІ розповіли, де відкриються магазини IKEA в Києві

Фото: Reuters

IKEA не відкриються в ТРЦ Lavina Mall і ТРЦ Blockbuster Mall.

Найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому IKEA планує відкривати магазини в Україні в майбутніх торгово-розважальних центрах забудовника Вагіфа Алієва.

Про це заявив сам Алієв, - інформує "Інтерфакс-Україна".

"Після відкриття в ТРЦ Ocean Mall, яке заплановано на кінець 2019 року - ред, будемо відкривати 30-тисячні IKEA по всьому Києву в наших великих ТРЦ", - заявив Алієв.

За його словами, після завершення будівництва ТРЦ Ocean Mall і ТРЦ Blockbuster Mall девелопер має намір приступити до реалізації ТРЦ "Лісова" (відкриття в 2020 році) і ТРЦ "Іподром" ("Південний"), в яких також може відкритися IKEA.

Алієв повідомив, що три-чотири магазини шведського рітейлера в його ТРЦ матимуть по 5-7 тис кв м, ще в трьох - по 30 тис кв м.

Він додав IKEA не відкриються в ТРЦ Lavina Mall і ТРЦ Blockbuster Mall.

У свою чергу, представник компанії "IKEA Південно-Східна Європа" Владислав Лаліч не підтвердив і не спростував слова девелопера, зазначивши лише, що компанія "дійсно планує залишитися в Україні надовго, але буде розвиватися покроково".

"Ми хочемо поєднати церемонію відкриття нашого першого магазину IKEA з відкриттям ТРЦ Ocean Mall в кінці літа наступного року. На момент відкриття в магазині буде представлено 3600 найменувань товарів, але їх кількість подвоїться через півроку", - розповів Лаліч.

Перший музей IKEA відкриється наприкінці червня у Швеції

Перший музей IKEA відкриється наприкінці червня у Швеції

Нагадаємо, що перший магазин IKEA в Україні відкриють у Києві в 2019 році. Компанія підписала договір оренди на приміщення з київським ТРЦ Ocean Mall, поблизу станції метро "Либідська". Магазин відкриють у новому форматі city store.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4768
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація