Як не помилитися з вибором таксі в Києві? Новини компаній

Як не помилитися з вибором таксі в Києві?

На сьогоднішній день вже нікого не здивувати якісним і при цьому недорогим сервісом таксі, за допомогою якого можна доїхати в будь-яку точку населеного пункту, тому наші співвітчизники з кожним роком все більше користуються подібними послугами.

Особливо популярна дана послуга в Києві, де за допомогою громадського транспорту складно в оперативному режимі дістатися з пункту А в пункт Б. Коли людина приїжджає в незнайомий населений пункт (особливо на вокзал або в аеропорт), то йому нічого не залишається робити, як брати таксі. Але як вибрати відповідального перевізника, щоб якість послуг була на гідному рівні, а коштувала поїздка дешево? Про це ми і поговоримо в даній статті.

Якщо ви знаходитесь на вокзалі або в аеропорту, перше, що приходить в голову – це скористатися послугами приватних перевізників, які у великих кількостях курсують на стоянках біля подібних об'єктів. Але відразу відзначимо, що це рішення не є найвдалішим. Вся справа в тому, що у таких перевізників вартість, як правило, завищена вдвічі, а то й більше. При цьому якість послуг залишає бажати кращого, технічний стан транспорту перевіряється рідко.

Щоб гарантовано вчасно і дешево доїхати з однієї точки в іншу, замовляйте таксі в інтернеті у перевірених сервісах. Зробити це можна на сайті компанії LexTaxi, де представлені тільки надійні перевізники. Там можна ознайомитися з тарифами, почитати реальні відгуки клієнтів, отримати консультації диспетчерів, що дозволить зробити правильний та оптимальний вибір.

Яким критеріям повинна відповідати служба таксі?

Оптимальне співвідношення "ціна-якість". Економ-таксі має коштує дешево, але при цьому надавати гарний сервіс. Бізнес-клас буде коштувати трохи дорожче, але і умови перевезення будуть на дуже високому рівні;

Мінімальний час подачі автомобіля. Ніхто не захоче чекати по тридцять хвилин, поки до нього під'їде машина, а у випадку з трансфером в аеропорти або на вокзали можна запізнитися і одержати більш серйозні труднощі;

Надійність і безпека. Водії зобов'язані мати високий рівень кваліфікації, автомобілі повинні бути технічно справними. Це можливо тільки у великих компаніях, які стежать за штатом співробітників і перед кожним виїздом проводять огляд автотранспорту;

Простий зворотний зв'язок. Повинні бути номери телефонів всіх операторів України, можливість замовлення через Інтернет, мобільний додаток, месенджери та інше;

Істотне значення має також автопарк. Найкраще, щоб організація, куди ви маєте намір звернутися, мала власний автомобільний парк. Це може стати запорукою того, що всі її авто знаходяться в справному і чистому стані.

Таким чином, таксі в Києві з оптимальним співвідношенням вартості і якості послуг можна замовити тільки у великих компаніях. Зробити це можна через спеціалізовані сайти, прочитавши реальні відгуки користувачів.

Контакти компанії LexTaxi:

Номери замовлення таксі в столиці України:

Номери заказу таксі:
Тел.: 509 (callback)
Тел.: (097) 630-13-31
Тел.: (093) 500-00-25
Тел.: ‎(066) 808-01-44

Онлайн заказ таксі:
web: онлайн заказ таксі.

Відділ кадрів:
Тел.: (‎063) 495-23-88

Наступна публікація