В київському зоопарку обирають ім'я для 300-кілограмової бегемотихи

В київському зоопарку обирають ім'я для 300-кілограмової бегемотихи

Фото: Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Поповнення прибуло до України з Італії ще рік тому.

Зірка фільмів для дорослих чи подруга Шрека - у столичному зоопарку обирють ім'я для маленької бегемотихи. Серед варіантів: Памела, Фіона і Глорія, йдеться в ТСН.16.45.

Трьохсоткілограмове дитинча нещодавно показали публіці, до того майже рік тримали у закритому вольєрі, бегемотеня лякалось людей і гучних звуків.

За Лілі, чи Фіону - навпроти бегемотника вишикувались скриньки для голосування. Назвати мешканку вольєра простіше, аніж розгледіти.

Завідувачка відділу копитних Вікторія підводить ТСН до бегемотячого тилу. Останній рік трьохсоткілограмова "дівчинка" провела осторонь відвідувачів, адаптувалась до київських умов.

У столичному зоопарку обирають ім’я для маленької бегемотихи

У столичному зоопарку обирають ім’я для маленької бегемотихи

Дві третини часу дитинча їсть фрукти, овочі, сіно, траву. Решту - спить, чи вдає сон. Поки що офіційне ім'я не вибрали у новоспеченої киянки десятки прозвань.

"Хто як називає, кому як подобається, бегемотик, киця, зайчик", - каже доглядальниця.

Народилася "копитна зайка" в італійському зоопарку, до Києва її доправили геть малюком. Щойно яблука у відрі закінчуються бегемотеня розвертається і чимчикує назад, до корчів.

Годувальників лишає розмірковувати про південний темперамент.

"Це ми подивимося, коли вона досягне статевої зрілості, тоді вона проявить повністю свій характер і можна буде говорити італійка вона, або українка", - каже годувальниця.

Повʼязані теми:

Наступна публікація