У Києві жінка народила під час голосування за президента

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві жінка народила під час голосування за президента

Фото: УНІАН

На виборчій дільниці народилась дівчинка.

У Києві на Подолі на виборчій дільниці в пологовому будинку породілля народила під час голосування за президента України.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook журналістка Рена Назарова.

"Із приємного: на одній із дільниць, що в пологовому будинку на Подолі, майже годину тому народилась дівчинка", - написала вона.

Як проголосували кандидати у президенти та топ-посадовці

Як проголосували кандидати у президенти та топ-посадовці

За словами журналістки, жінка встигла виконати і громадянський обов’язок, віддавши голос за одного з кандидатів.

Із приємного: на одній із дільниць, що в пологовому будинку на Подолі, майже годину тому народилась дівчинка. Породілля встигла виконати і громадянський обов’язок теж

Опубликовано Реной Назаровой Воскресенье, 31 марта 2019 г.

Нагадаємо, у неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Дільниці відкрилися о 8:00.

У День виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація