У Києві представники туристичних компаній мітингують під Кабміном: що вимагають

У Києві представники туристичних компаній мітингують під Кабміном: що вимагають

Фото: ТСН.ua

Мітингувальники переконані, що заборона сильно вдарить по туристичній галузі, це загрожує новими скороченнями.

У Києві під Кабміном мітингують представники туристичних компаній. Вони виступають проти заборони на в'їзд до України іноземцям.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Протестувальники твердять, що через карантин вони і так несли колосальні втрати. А нові обмеження для багатьох компаній стануть критичними.

Мітингувальники переконані, що заборона сильно вдарить по туристичній галузі, це загрожує новими скороченнями (за карантин 50% працівників галузі скорочено), після такого рішення можливе скорочення ще на 30%, передбачається, що закриватимуть готелі.

Працівники туристичної галузі вважають, що необхідно заборонити в'їзд іноземцям лише з країн "червоної зони", де дійсно висока кількість хворих на коронавірус. Але дозволити в'їзд іноземцям з країн "зеленої зони".

Представники туристичних компаній під Кабміном виступають проти чергових карантинних обмежень

Представники туристичних компаній під Кабміном виступають проти чергових карантинних обмежень

Нагадаємо, що Кабінет міністрів на засіданні 26 серпня подовжив дію адаптивного карантину в Україні до 1 листопада. Більше того, уряд через різке збільшення кількості інфікованих ухвалив рішення посилити обмежувальні заходи. 

На час дії карантину Україна від 00:00 29 серпня закриває кордони для іноземців до кінця вересня (до 00:00 28 вересня). Заборона не торкнеться, зокрема тих, хто прямує транзитом, учнів/студентів та тих, хто їде на лікування.

В'їзд не забороняється людям, які:

 • прямують на територію України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд протягом двох діб;
 • навчаються у навчальних закладах України;
 • проходять військову службу у ЗСУ;
 • постійно проживають на території України і мають відповідну посвідку;
 • визнані біженцями або особами, які потребують додаткового захисту;
 • є працівниками диппредставництв та консульських установ іноземних держав, представниками офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членами їхніх сімей або прибувають за запрошенням МЗС України;
 • є водіями та/або членами екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярне перевезення, членами екіпажу повітряних, морських та річкових суден, членами поїзних та локомотивних бригад;
 • є інструкторами збройних сил держав-членів НАТО та держав-учасниць програми НАТО "Партнерство заради миру", які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів ЗСУ або прибувають за запрошенням Міністерства оборони України;
 • є діячами культури, що прибувають за запрошенням закладу культури разом із супровідниками;
 • прибувають для участі у офіційних спортивних змаганнях, що проходять на території України, та супровідниками;
 • є особами, що здійснюють перевезення гомеопатичних стовбурових клітин для трансплантації, прибувають на лікування у заклади охорони здоров'я України. 

Варто зазначити, що встановлені до цього рівні карантину - "зелений", "жовтий", "помаранчевий" та "червоний", продовжують також діяти. Вони визначається за трьома показниками: заповненість ліжок у медзакладах, рівень тестувань, а також рівень нових захворювань на 100 тисяч населення за 14 днів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація