Нардеп Тищенко похизувався тим, що накидав куп на дитячих майданчиках у Києві

Нардеп Тищенко похизувався тим, що накидав куп на дитячих майданчиках у Києві

Нардеп заявив, що "покращив" уже 30 адрес і не збирається зупинятися на цьому.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Микола Тищенко, якого вважають одним із претендентів у кандидати на посаду міського голови Києва, відзвітував у своєму Facebook про те, що на деякі дитячі майданчики завезли пісок. Зокрема, йдеться про Святошинський район столиці.

"Ми відреагували на звернення киян стосовно відсутності піску на дитячих майданчиках і спільно з Керуючою компанією Святошинського району наповнили їх. І це лише початок!", - написав нардеп. 

Наразі Тищенку вдалося завезти пісок за 30 адресами, але він наголошує, що невдовзі пісок з'явиться і на інших дитячих майданчиках. "Веземо все в порядку черги та тримаємо на постійному контролі цей процес", - йдеться у дописі. 

Пост Тищенка назбирав шквал реакцій та коментарів у соцмережах. Здебільшого публіка "підколює" нардепа за його "щедрість". Підписники з іронією вітають його з проробленою роботою на пісочницях, а хтось пише, що хотілось би бачити, як Тищенко сам лопатою насипає пісок. 

Власник "Велюру" і купи інших ресторанів (і не тільки) Тищенко включається помалу в боротьбу за посаду мера столиці: ось, насипав п'ять мішків пісочку в одну пісочницю. Виборці мають оцінити щедрість жесту.

Опубліковано Алексеєм Голобуцким Пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Круче такого рекламного фото от кандидата в мэры Киева от "Слуг" может быть только такое же фото, но уже с Зеленским и...

Опубліковано Бориславом Березою Пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Тищенко начал пиариться в Киеве перед выборами мэра. Наложил куч. С песком. Но даже это он нормально сделать неспособен. С таким конкурентом Кличко нечего бояться.

Опубліковано Bogdan Aminov Пʼятниця, 5 червня 2020 р.
Фото: Микола Тищенко / Facebook

Нагадаємо, Микола Тищенко планує балотуватися у мери Києва і братиме участь у партійних праймеріз. Він заявив, що відчуває потужну підтримку киян.

Повʼязані теми:

Наступна публікація