Сотня людей влаштувала пікет біля Офісу президента

Дата публікації
Перегляди
3537
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сотня людей влаштувала пікет біля Офісу президента

Фото: ТСН.ua

Акцію організував волонтер.

У суботу, 24 серпня, у Києві близько сотні людей пікетували біля Офісу президента. Про це повідомляє портал "Укрінформ".

Більшість учасників акції прийшли у святковій та військовій формі. Також повідомляється, що організатор акції - волонтер і доброволець Мирослав Гай.

У листах до президента, які підписують учасники заходу, закликають усіма методами протидіяти можливій капітуляції перед Росією, своєчасно реагувати на заяви та дії політичних партій України, ОП або представників іноземних держав, які загрожують нацбезпеці України.

Також у зачитаному Гаєм листі від президента вимагають спростування твердження про заборону військовикам стріляти у відповідь, заборону приїжджати до України представникам ЗМІ РФ і відкривати філіали російських масмедіа в Україні; протидіяти наданню автономії будь-яким регіонам країни; засудити заяву політиків про можливе надання російській мові офіційного статусу.

"Ми знаємо про всі загрози. Будемо протидіяти загрозам мирним шляхом, але не дозволимо жодних ознак капітуляції", - додав Гай.

Наголошується, що підписані листи було передано представнику Офісу президента.

Нагадаємо, 24 серпня Україна святкує свій 28-й день народження. Зеленський виступив на Майдані та привітав українців зі святом Дня Незалежності.

У Києві після Ходу гідності на Хрещатику відбувався Марш захисників. У ньому брали участь військовослужбовці учасники російсько-української війни, волонтери та інші.

Володимир Зеленський з дружиною віддали шану героям Небесної сотні

Володимир Зеленський з дружиною віддали шану героям Небесної сотні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
3537
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація