Київ заполонили анімоджі: що відбувається? Пресреліз

Comfy та компанія Samsung вирішили бадьоро закликати весну та продовжити серію гучних заходів на честь презентації новенького флагману Galaxy S9 та S9+.

27 березня Пасаж на київському Хрещатику перетворився на анімаційне місто, тому що перехожі масово робили свої віртуальні копії, перетворюючись на анімоджі.

Пройти повз центр Києва неможливо було нікому, бо кожен хотів побачити свою анімоджі-модель. Все, що для цього було потрібно — зробити AR Emoji за допомогою камери  Galaxy S9 чи S9+ і дочекатись, поки на вставленому величезному екрані з’явиться власна віртуальна візуалізація.

А далі усі вигадували власні сюжети, робили кумедні селфі в мультяшних образах, перетворювали фото на GIF-анімації та ділилися ними у соціальних мережах. За кілька годин більше ста людей зробили свої анімоджі і не даремно! Адже серед учасників був розіграний новенький Samsung Galaxy S9+. Для бажаючих також спробувати себе у віртуальній реальності можна обрати свій Samsung Galaxy S9 або S9+ в чорному, сірому або ліловому кольорі в Comfy. Експериментуйте та відкривайте нові межі!

Наймолодшій учасниці розіграшу було 2 рочки, а найстаршому -  81 рік. Дідусь прийшов на веселе дійство та відсвяткував зі всіма свій день народження. Переможницею акції стала студентка Дарина Ангельська, яка зізналась, що давно є прихильницею Samsung і тому неймовірно зраділа своїй перемозі.

І це ще не все. Якщо хтось з учасників губився у віртуальному місті, його рятувала камера Galaxy S9 і S9+. Треба було лишень навести її на дорогу чи конкретний об’єкт поблизу, й смартфон показував точне місцезнаходження та «пояснював» всю інформацію про місцевість.

Наступна публікація