Покинутим під Києвом тиграм знайшли нові будинки

Покинутим під Києвом тиграм знайшли нові будинки

Покинутим під Києвом тиграм знайшли нові будинки

Фото: Євгенія Прокопенко / Facebook

Господар тварин добровільно віддав їх зоозахисникам.

Шістьох тигрів, яких в кінці грудня знайшли в покинутому клубі Tiger Club на острові Водників під Києвом, забрали у нові будинки. Про це повідомила зоозахисниця Євгенія Прокопенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За її словами, тигри будуть жити в трьох приватних закладах: "Фельдман Екопарк", Притулок для диких тварин і зоопарк "12 місяців".

 

Опубліковано Evgenia Prokopenko Середа, 8 січня 2020 р.

"Сьогодні всі тигри їдуть по своїм новим будинкам. Я хочу сказати дякую "Фельдман Екопарк" і особисто Олександру Борисовичу, Наталії Поповій і її Притулку для диких тварин, Михайлу Пінчуку і зоопарку "12 місяців" - саме туди сьогодні господар тварин добровільно передав тигрів", - написала Прокопенко.

Фото: Євгенія Прокопенко / Facebook

Також ситуацію з тиграми прокоментували правоохоронці Києва. За словами начальника Голосіївського управління поліції Олега Волошина, поліцейські убезпечували безпеку громадян, спеціалістів профільних закладів, які приїхали за тиграми, волонтерів та журналістів.

"Співпраця правоохоронців, зоозахисників та представників організацій, у які поміщені тварини, дали позитивні результати. Також поліцейські Голосіївського управління поліції перевірили та задокументували нові умови утримання тигрів. Згідно з нормами законодавства, тварини перебувають на карантині, під час якого ветеринари встановлять загальний стан здоров’я кожної з них", - розповів він.

Фото: ГУ Національної поліції в Київській області

Нагадаємо, 30 грудня столичні правоохоронці на острові Жуків Голосіївсього району знайшли шістьох тигрів, яких власник залишив без належних умов для існування.

У зоопарку Польщі успішно адаптують двох вилучених на кордоні тигрів

У зоопарку Польщі успішно адаптують двох вилучених на кордоні тигрів

Повʼязані теми:

Наступна публікація