Нині циркулює п’ять збудників коронавірусу – Рубан

Нині циркулює п’ять збудників коронавірусу – Рубан

Фото: unsplash.com

Олег Рубан прогнозує, що Київ ризикує потрапити до "помаранчевої" зони карантину.

Київ ризикує потрапити до "помаранчевої" зони щодо рівня небезпеки поширення коронавірусної інфекції. Це може трапитися через збільшення показників сезонної захворюваності.

Про це повідомив начальник ГУ Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан у коментарі УНН.

За словами Рубана, збільшення захворюванності почалося з минулого тижня і зараз в Україні циркулює п’ять збудників коронавірусу.

"Ми спостерігаємо поступове збільшення захворюваності, незначне. Максимальне буде на цьому тижні. Можемо говорити, що у нас є ризики потрапляння до "помаранчевої" зони, а потім уже ми не допустимо, щоб Київ як столиця потрапив до "червоної", – зазначив Рубан.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби у Києві додав, що природне збільшення сезонної захворюванності триватиме протягом двох-трьох тижнів. Проте він наголосив, що столиця навряд чи досягне показників, які приведуть її до "червоної" зони.

Нагадаємо, від 24 лютого Україна повертається до адаптивного карантину із поділом на чотири зони епідемічної небезпеки,  залежно від ситуації з коронавірусом у кожному регіоні. Відтепер поділ на зони діятиме на території України загалом або на рівні областей — за районами зонування не буде. Загальний термін дії карантинних обмежень подовжено до 30 квітня 2021 року. 

Новини України: на вакцину від коронавірусу чекають найближчими днями

Новини України: на вакцину від коронавірусу чекають найближчими днями

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація