Незнайомець із песиком: ТСН провела в Києві експеримент із "крадіжкою" маленьких дітей

Незнайомець із песиком: ТСН провела в Києві експеримент із "крадіжкою" маленьких дітей

Потенційний педофіл міг би "спіймати" на симпатичну тварину не одну дитину.

Більшість батьків переконана, що кожного дня нагадує своїм дітям про небезпеки спілкування з незнайомцями. Але зловмисники вкрай підступні, тож для заманювання своїх жертв педофіли не гребують ніякими засобами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти згадали про експеримент, який свого часу провів американський блогер. Він привів на дитячий майданчик милого песика та з дозволу батьків втирався в довіру до дітей. Захоплена пухнастиком малеча охоче погоджувалась піти з незнайомцем, аби побачити й інших цуценят. Схожий дослід вирішили провести із симпатичним тер'єром і маленькими киянами.

ТСН перевірила, наскільки діти довіряють незнайомцям у людних місцях

ТСН перевірила, наскільки діти довіряють незнайомцям у людних місцях

Батькам спершу ставили питання: чи підуть їхні діти з незнайомим чоловіком із собачкою? Хтось казав, що хотів би це перевірити, а хтось твердо вірив, що ні. Однак на практиці більшість дітей відгукувалися на пропозицію погладити песика, а потім і повести його на повідку. Для батьків така поведінка їх малечі була неприємним відкриттям, котре має свою цінність – змусити замислитися багатьох інших про безпеку своїх дітей і подбати про їх захист від хитрощів потенційних педофілів.

Ця тема актуалізувалася останнім часом. Лише напередодні стало відомо, що в Сумах на педофілії викрили екс-депутата місцевої обласної ради. Чоловік під'їздив до дитячих майданчиках у дворах багатоповерхівок на машині та пропонував малечі 100 гривень за те, аби сісти до нього в авто.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблема педофілії
Наступна публікація