Націоналісти влаштували штовханину під будівлею МВС

Націоналісти влаштували штовханину під будівлею МВС

Фото: Reuters

Вона стала відголоском подій 9 травня в столиці.

Пікет і штовханину біля Міністерства внутрішніх справ України влаштували представники руху українських націоналістів. До стін відомства вони прийшли із вимогою пояснити, чому поліцейські 9 травня ламали двері їхнього офісу та затримали два десятки активістів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тоді копи не дали націоналістам вийти на акцію, а заблоковані в приміщенні активісти кидали файєри, скляні пляшки та овочі в учасників маршу так званого "безсмертного полку". Після цього дістали тубус від відстріляного гранатомета і з нього цілилися у натовп. Поліція зрештою увірвалась в офіс ОУН та затримала всіх, хто там був.

Українські націоналісти влаштували пікет і штовханину біля МВС

Українські націоналісти влаштували пікет і штовханину біля МВС

У відомстві пояснюють, що діяли за інструкцією, адже були побоювання, що в приміщенні може бути і справжня зброя. "Вибачте, це була бойова граната. Вона колись заряджена була. Може, поряд лежить заряджена. Я ж не ходжу з тубусом. По закону, могли застосувати і більш жорсткі заходи", - твердить заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Натомість активісти ОУН кажуть, що тубусом від гранатомета лише хотіли налякати. "У нас був музей і хлопці хизувались – лякали ментів цим тубусом, лякали ватників цим тубусом. Якщо б не було цього тубусу – і не було б приводу у них, в нас би знайшли вибухівку, стрілецьку зброю і записали б нас конкретно рукою Кремля", - вважає представник руху ОУН Микола Коханівський.

Повʼязані теми:

Наступна публікація