Євромайдан почав передачу будівлі КМДА владі

Євромайдан почав передачу будівлі КМДА владі

Мітингувальники повертають КМДА владі / Фото: traveluk.com.ua

До півночі виселення майданівців має завершитися.

Учасники акцій протесту на Майдані Незалежності розпочали процедуру звільнення Київської міської державної адміністрації. Про це повідомив один із представників керівництва Євромайдану, політолог Ігор Жданов.

"Ми вже розпочали процес звільнення КМДА",- цитує його інформагенція УНІАН.

"Наразі у будівлі столичної мерії відбуваються відповідні заходи, і, як очікується, до завтрашнього дня будівля столичної мерії буде звільнена", - додав Жданов.

Відповідаючи на запитання, чи можуть бути якісь провокації зі сторони інших сил Майдану залишитись або знову увійти до КМДА, Жданов зазначив, що "для унеможливлення таких дій навколо КМДА виставлено відповідні блокпости".

Також, за словами Жданова, всі люди, які знаходилися у столичній мерії, будуть переміщені до Будинку профспілок, Жовтневого палацу та Українського дому.

Разом з тим Жданов запевнив, що процес передачі будинку від мітингувальників до працівників КМДА відбуватиметься у присутності представників ЄС в Україні.

Як уже повідомлялося напередодні, речі з КМДА переносять до Жовтневого палацу та чекають команди звільняти адмінбудівлю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація