У Києві жорстоко вбили монахиню УПЦ МП

У Києві жорстоко вбили монахиню УПЦ МП

Монахиню Флорівського монастиря знайшли мертвою у власній квартирі. / Фото: Українська Православна Церква Московського Патріархату

Її знайшли у власній квартирі побитою і зі зв'язаними руками.

28 липня у Києві в Дарницькому районі в одній з квартир по вул. Олійника знайшли тіло черниці київського Вознесенського Флорівського жіночого монастиря Алевтину зі слідами насильства.

Голова інформаційного відділу УПЦ МП єпископ Климент розповів Сегодня, що жінка дуже хворіла і напередодні поїхала до лікарні лікуватися. Після лікарні Алевтина поїхала в квартиру, в якій жила раніше - зараз там живуть її родичі.

"Коли черниця приїхала, квартира була порожня. Вона залишилася там на ніч. Родичі дзвонили ввечері, але вона не піднімала трубку. Коли вона не взяла трубку і вранці, родичі почали переживати. Вони приїхали в квартиру і знайшли її мертвою", – розповів владика Климент.

У столичному управлінні міліції повідомляють, що у 64-річної монахині руки були зв'язані за спиною, а на шиї - видимі сліди удушення. Тіло жінки було направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.

Слідчий відділом Дарницького райуправління міліції відкрив кримінальне провадження за умисне вбивство. Розпочато досудове розслідування.

Нагадаємо, у Києві 25 липня у під'їзді житлового будинку двоє невідомих вчинили напад на священика УПЦ МП. На четвертий день він помер, не приходячи до тями.

Повʼязані теми:

Наступна публікація