У центрі Києва пройшов танцювальний флеш-моб Новини компаній

Нові можливості смартфона молоді люди передали танцем.

Компанія LG Electronics відзначила початок осені презентацією нового флагмана LG G2 і танцювальною постановкою в його честь в самому центрі Києва.

"Флешмоби займають особливе місце у вуличній культурі, - прокоментував постановник танцю, головний хореограф проекту "Майданс 2", Олександр Лещенко. - Вони дозволяють об'єднати велику кількість людей заради однієї значущої ідеї. Згідно з моїми уявленнями, новий смартфон LG G2 завдяки своїй революційності став втіленням молодіжного духу. Саме це надихнуло нас на створення живого перформансу, який висловив не тільки основні переваги пристрою, а й передав ідею єдності та втілення найсміливіших бажань".

Нові можливості смартфона показав танець. Компанія LG вибрала саме такий спосіб комунікації, щоб якомога повніше і наочно продемонструвати основні функції та переваги нового смартфона LG G2.

Організатори звернули особливу увагу на революційне рішення в дизайні смартфона - Rear Key: кнопки регулювання гучності та блокування екрану тут винесені на задню панель. При такому розташуванні клавіш користувачі значно рідше будуть впускати смартфон під час налаштування гучності. Учасники флешмобу "розповіли й про можливість зручно розблокувати LG G2, коли він лежить на поверхні екраном догори. В такому випадку користувачі зможуть використовувати функцію KnockON, яка дозволяє розблокувати смартфон подвійним дотиком до дисплея.

Танцювальний перформанс включав в себе демонстрацію можливостей великого 5,2-дюймового екрану і потужної батареї значної ємності (3 000 мАг). Звичайно, звук Hi-Fi якості, який відтворює смартфон, також знайшов вираження в танці. LG G2 - перший смартфон на ринку, який забезпечує відтворення звуку на такому рівні. При цьому якість звучання порівнянне зі студійним і значно перевершує CD-програвач.

На завершення учасники флешмобу вишикувалися у формі "живого" логотипу LG G2. Таким чином вони прагнули донести основну думку перформансу: люди об'єднуються заради втілення своїх мрій і G2.

Танцювальний флешмоб - це тільки одне з перших запланованих до кінця року заходів, які презентують унікальний флагман українцям. 8 вересня у Києві стартує новий масштабний всеукраїнський проект. Інформація про LG G2 доступна за цим посиланням.

Наступна публікація