Керівництву КП "Фармація" загрожує звільнення за махінації з карткою киянина

Керівництву КП "Фармація" загрожує звільнення за махінації з карткою киянина

Фото: thehobbit.com

Попов призначив службове розслідування щодо махінацій КП "Фармація" з карткою киянина.

Махінації керівництва столичного КП "Фармація" з цінами на медикаменти викликали скандал у Київміськдержадміністрації.

Керівник КМДА Попов був буквально розлючений цією інформацією, відзначає джерело в КМДА. "Інформація журналістів виявилася для нього несподіванкою: "на папері", який КП "Фармація" клало на стіл градоначальника, комунальні аптеки нібито дійсно киянам продавали дешеві ліки, надаючи таким чином власникам картки серйозну соціальну допомогу", - додало джерело.

За інформацією джерела, Попов готовий негайно підписати наказ про звільнення директора КП "Фармація". Було скликано термінове засідання, під час якого Попова переконали провести службове розслідування і за його підсумками покарати винних.

Цю інформацію частково підтвердив у "Фейсбуці" заступник Попова Руслан Крамаренко.

"Через виродків, які вважають себе царями на місцях, зводиться до пшику будь-яка нормальна ідея. Я сам весь серпень б'юся з "Фармацією" з цього питання і вважаю, що якщо керівник не може працювати, то можна залучити менеджмент з комерційних мереж, які, не маючи пільг від міста, знаходять можливість продавати ліки за меншими, ніж у них, цінами. І я дуже вдячний програмі "Гроші" та газеті "Сьогодні", що сказали про це голосно і вголос. Вчора була дуже жорстка нарада за матеріалами програми, може, якщо не завдяки чиновникам, то завдяки журналістам змусимо когось працювати", - Крамаренко написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

Нагадаємо, що програма "Гроші" на телеканалі "1+1" показала власне розслідування того, як КП "Фармація" реалізує соціальний проект столичної влади "Картка киянина". З'ясувалося, що в аптеках КП ліки зі знижкою до 30% коштують дорожче, ніж у комерційних аптеках поруч - без будь-яких знижок.

Наступна публікація