Попов подякував за чистоту в центрі Києва Пресреліз

Попов подякував за чистоту в центрі Києва

Попов висловив вдячність

Особливу подяку очільник міста висловив працівникам соціальних служб.

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов від імені киян висловив подяку працівникам комунальних та соціальних служб міста за ефективну роботу в складних умовах масових акцій в центрі столиці.  Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Сьогодні Київ переживає непрості часи. Звичний побут та ритм міського життя ускладнений масовими акціями, що відбуваються в центрі Києва. Велике скупчення людей завдає надмірне навантаження на всі системи життєдіяльності територіальної громади. Але й за цих обставин в будинки постачається тепло, гаряча і холодна вода, прибираються двори й вулиці, вивозиться сміття, працюють комунальний транспорт, системи освіти й охорони здоров'я. В цьому виключна заслуга працівників комунальних, соціальних, медичних та інших служб міста, які в ускладнених умовах сумлінно виконують свої службові обов'язки. Від імені міської влади, від імені всіх киян дякую вам за ваш труд для мещканців і гостей міста" – сказав Олександр Попов.

Особливу подяку очільник міста висловив працівникам соціальних служб Києва за те, "що у ці складні часи вони не залишають сам-на-сам людей, котрі постійно потребують уваги та допомоги".

"Навіть у пенсіонерів з обмеженими можливостями, які мешкають в районі Хрещатика, кожен день є свіжий хліб та інші продукти першої необхідності. Їм надаються й усі інші соціальні послуги. Самовіддано працють наші медики, вчителі, працівники дитячих дошкільних закладів"" – зауважив Олександр Попов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація