Після реконструкції на проспекті Перемоги заборонять паркувати авто

Після реконструкції на проспекті Перемоги заборонять паркувати авто

Сьогодні почалися дорожні роботи на проспекті Перемоги / Фото: tech.mit.edu

На проспекті планують прокласти велодоріжки і збільшити кількість смуг.

З 15 квітня "Київавтодор" приступає до масштабної реконструкції проспекту Перемоги. Ремонтні роботи затягнуться мінімум на рік. Ремонтувати дорогу будуть поетапно, розбиваючи на окремі ділянки.

Робочі почнуть від в'їзду до столиці до метро "Святошин".  Довжина ділянки - 5 кілометрів, а орієнтовна вартість реконструкції - 100 млн.

Читайте: На реконструкції Поштової електрокабелі просто валяються в калюжах

Ці гроші підуть на заміну дорожнього покриття і бордюру. При цьому старий асфальт, який відслужив вже 30 з гаком років, знімуть, а новий будуть укладати в три шари, використовуючи сучасні технології.

"Роботи будемо вести вночі, рух перекриватися не буде, але буде частково обмежено, ремонтники будуть займати одну-дві смуги", - розповів Олексій Мемешев, інженер-будівельник турецької компанії-підрядника.

Реконструкція проспекту Перемоги передбачає прокладку велодоріжок, реконструкцію чотирьох мостових і 17 підземних переходів, встановлення сучасного дорожнього освітлення.

Після завершення робіт з реконструкції на всьому проспекті Перемоги паркування заборонять. Натомість обіцяють відкрити два великих перехоплюючих паркінги: біля станції метро "Святошин" і між "Шулявської" і Повітрофлотським мостом.

Очікується, що дорога стане шестисмуговою і таким чином пропускна здатність проспекту збільшиться з 70 до 100 тисяч автомобілів на добу.

Раніше повідомлялося, що в Києві вирішили "перерити" проспект Перемоги за 441 млн гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація