Підозрюваного в хабарництві суддю відпустили під домашній арешт

Підозрюваного в хабарництві суддю відпустили під домашній арешт

Фото: УНІАН

Час арешту такий, в який людина і так зазвичай перебуває вдома.

Для судді Київського апеляційного адмінсуду Ігоря Петрика, якого заскочили на хабарі в 5 тисяч доларів, обрали запобіжний захід. Йому визначили домашній арешт з 23:00 вечора до 6:00 ранку строком на два місяці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливою заставою у понад 400 тисяч гривень. Натомість суд відпустив підозрюваного практично на волю, однак зобов'язав Петрика здати на зберігання свої закордонні паспорти та інші документи, які дають право виїзду з країни. Таку ухвалу суду прокуратура буде оскаржувати і наполягатиме на триманні під вартою. "Ми принципово налаштовані – за корупційні злочини має призначатись запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - наголосив обвинувач Віталій Пономаренко.

Судді Київського апеляційного адмінсуду обрали запобіжний захід

Судді Київського апеляційного адмінсуду обрали запобіжний захід

Суддя своєї провини не визнає. Він твердить, що хабарів не брав, а його підставили, однак на камеру нічого не коментує. Адвокат підозрюваного заявив, що він також невдоволений рішенням суду. "Запобіжним заходом я не задоволений. Вважаю, що мій підзахисний невинуватий, з приводу апеляції думатиму", - заявив захисник судді Олексій Назаренко.

Як уже повідомлялося, якщо провину підозрюваного доведуть, то судді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація