Під Києвом знайшли ціле лісове поселення із дітьми та дорослими

Під Києвом знайшли ціле лісове поселення із дітьми та дорослими

Люди живуть у халабудах та землянках

Люди живуть у лісі в землянках.

Приголомшливим є продовження історії про родину з чотирьох дітей та тата, які жили у лісі під Києвом. Нагадаємо, що на ту дивну родину натрапили грибники, а згодом в існуванні її переконалася й ТСН. Після розголосу дітей забрали до реабілітаційного центру, їхнього батька Володимира лишили в курені, де він прожив останні вісім років, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Будиночок, у якому ще кілька днів тому жили четверо малих дітей, зараз порожній. Про те, що тут нещодавно був господар, свідчить хіба зв'язка свіжих газет біля входу та залишки їжі. Грибівники, яких тут останніми днями десятки, кажуть: після того, як у Володимира забрали дітей, удень він тут не з'являється. Зізнаються, що малих тут бачили щороку, як приїжджали в ліс. Проте самі не знають, чому раніше не викликали міліції. Матір дітей звати Світланою. Рік тому вона справді пішла з родини, бо закохалась у Сергія, який теж жив у лісі. У Світлани, говорить, ще були діти.

Під Києвом існує ціле лісове поселення відлюдників

Під Києвом існує ціле лісове поселення відлюдників

Прибиральниця місцевої станції про лісову багатодітну родину не знає нічого. Проте каже, що у лісі, крім Володимира із дітьми, є люди. Додає, що люди живуть у землянках. ТСН вирушила на пошуки. Знайшли чоловіка, який представився Василем. Говорити він погоджується, проте лише без камери. Розповідає, що тут живе вже десять років. У місті є родичі. Тут у нього велике господарство, є окрема кухня, спальня та сусіди.

Халабуда, про яку розповів Василь, знаходиться за кількасот метрів від залізничної станції. Там живуть двоє братів Ігор та Валерій. Із ними разом мешкає донька Валери Ілона. Чоловіки стверджують, що дівчина вже доросла, їй – 15. Сама Ілона про свій вік говорити відмовляється. До школи, каже, ходить та навіть уміє читати. Дорослі в цій родині заробляють збором грибів та ягід. За сезон їм вдається наскладати кілька тисяч гривень, гроші вони відкладають на зиму. Запевняють, що їм тут добре.

Чоловіки розповідають, що їхня Ілона - це не єдина дитина, що живе в лісі. Десь за колією збудував курінь тато з трирічним хлопчиком. І це – околиці одного лише села. Про переїзд назад у місто жоден із лісових мешканців навіть не думає. Кажуть, що передусім тому, що дітей заберуть.

Нагадаємо, що діти-мауглі, яких знайшли у лісі на Київщині, малюють олівцями і вміють читати.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація