Під Києвом жорстоко зарізали продавця кавунів

Під Києвом жорстоко зарізали продавця кавунів

Місяць тому під Кмєвом теж убили продавця кавунів

Міліція закликає свідків допомогти у пошуку вбивці.

Під Києвом, на робочому місці, вбили продавця кавунів. Він торгував у наметі на Одеській трасі, за тридцять п'ять кілометрів від столиці, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це вбивство торгівця кавунами не перше - місяць тому з іншого боку столиці, так само вночі, застрелили молодого хлопця, що торгував баштановими.

В понеділок слідчі, замість покупців уважно оглядали кавуни і ретельно складали у пакетики все, що допоможе знайти вбивцю. Друзі загиблого плакали і дзвонили родичам.

Продавця знайшли мервим вранці в мікроавтобусі, його зарізали. Серед безладу - порожній гаманець. У продавця вкрали близько трьох тисяч грн.

Власник товару припускає, що убили двоє чоловіків, яких загиблий найняв на роботу. Вони півтора тижня тому самі запропонували послуги. Мовляв, вони працювали на будівництві і їм не заплатили зарплату, а вони хотіли їхати додому.

Під Києвом знов вбили продавця кавунів

Під Києвом знов вбили продавця кавунів

Найняті вантажники жили тут же, в мікроавтобусі. Господар каже, що у робітників, яких тепер підозрюють у вбивстві, навіть узяли копії паспортів, проте виявилося, що вони підробні.

Габіль, що торгує фруктами навпроти, каже, що бачив сусідських робітників і ті справляли гарне враження.

Убитий продавець родом з Азербайджану, йому було 52 роки, інколи провідати його приїжджала дружина.

Продавця кавунів під Києвом убивають вдруге за місяць. У серпні, з іншого боку столиці, під Бучею застрелили тридцятирічного чоловіка, так само напали вночі. Душогуба шукають досі. В обласній міліції переконують, що ці вбивства між собою не пов'язані.

Людей, які могли стати свідками нинішнього нічного вбивства, міліціонери просять не мовчати.

Нагадаємо, що торговець кавунами 4 рази вдарив ножем покупця за знущання.

Кореспонденти ТСН Оксана Щербина та Сергій Азаренко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація