Під Києвом спалахнула нафтобаза, є постраждалі
Рятувальники намагаються загасити палаючі резервуари.
© Facebook/Київ Інформ
На Київщині у селі Крячки у Васильківському районі сталася пожежа на нафтобазі.
Про це повідомили у прес-службі ДСНС України.
Як зазначається, горять 3 резервуари з бензином. За словами очевидців, стовп вогню піднімається на висоту 10 метрів над землею.
Унаслідок пожежі постраждали четверо працівників нафтобази, яка входить до мережі "БРСМ-Нафта".
Наразі рятувальники вже другу годину намагаються загасити полум'я.
Нагадаємо, раніше на Рівненщині стався вибух на нафтобазі.
Коментарі
Сортувати: